50 Köy Okuluna Bilgisayar ve Ücretsiz İnternet Hizmeti Sunan Sıcacık Proje

reklam hileleri
Ürün Çekimi ve Reklam Hileleri
Şubat 10, 2017
Steve Jobs sözleri
Steve Jobs’tan Ufkunuzu Açacak 8 Önemli Söz
Şubat 16, 2017

50 Köy Okuluna Bilgisayar ve Ücretsiz İnternet Hizmeti Sunan Sıcacık Proje

köy okullarına yardım

50 köy okuluna ücretsiz internet ve onlarca bilgisayar desteği sağlayan internet ödülleri sahiplerini buluyor. Sadece internet kullanıcılarının oy kullanarak destek sağlayacağı proje kapsamında 50 köy okuluna ücretsiz internet desteği ile beraber ihtiyaç duyulan bilgisayar desteği sağlanacak.


Hangi okullar

Ücretsiz internet ve bilgisayar desteği sağlanacak okullar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenecek. Milli eğitim Bakanlığı’nın böyle bir yardıma ihtiyaç duyan okulları belirlemesi sonucunda, bu okulların ihtiyaçları tamamen karşılanacak.

 

Kimler katılabilir?

 

İnternet ödülleri projesi kapsamında 50 okula ışık olacak olan projeye interneti olan herkes katılabilir. İnternet kullanıcıları www.internetodulleri.com adresine girerek oy kullanabilir ve bu sıcak projeye destek olabilirler.


Kategoriler

 

İnternet ve dijital medya ile ilgilii aklınıza gelebilecek hemen hemen her dal ve kategoride verilecek. Sözlüklerden haber sitelerine, içerik sitelerinden, magazin sitelerine ve internet fenomenlerine kadar. Kullanıcılar aynı zamanda mevcut kategorilere ‘+’ olarak kategori ve aday ekleyebilecekleri gibi, son tur öncesi gerekli oyu alabilirlerse finallere katılabilme hakkı da kazanacaklar.


Ödüller nasıl belirlenecek

 

Ödüllerin sahibi internet kullanıcılarının oylarına göre belli olacak. Sadece internet kullanıcıların kullanacağı oylar sonucunda en fazla oyu alan kişi ve kurumlar ödüllerin de sahibi olacak.


Jüri

 

İnternet ödülleri ödül gecesinde her hangi bir jüri olmayacak. Ödüller sadece ve sadece internet kullanıcılarının verdiği oylar sonunda belli olacak. Ödül sahipleri buna göre belirlenecek. Yani ödüllerin sahipleri sadece direk olarak internet kullanıcıları tarafından seçilecek.


Ödül gecesine davetiye kazanmak

 

www.internetodulleri.com adresine girerek oyunu kullanan internet kullanıcıları, oy kullandıktan sonra kayıt formunu doldurabilir ve İstanbul’ya düzenlenecek olan ödül gecesine katılma hakkı kazanabilir.


Sponsorluk

 

İnfo@internetodulleri.com mail adresinden iletişime geçebilir, sponsorlar ve sponsorluklar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.