Şeffaf Dünya
Ağustos 3, 2015
OKU MOBİL
Ağustos 3, 2015

DERİN FİKİR DİJİTAL AJANS VE REKLAM

Derin fikir logo

 

 

Derin Fikir reklam ajansı kurulduğu günden bu yana yaptığı tüm çalışmalarda başarıya ulaşmış ve dijital ajans ve reklam alanında en iyisi olduğunu kanıtlamıştır.

Uzman ve tecrübeli ekibi ile yeni fikirler, yeni ürünler, yeni tasarımlar ve reklamları ortaya çıkartırken sistematik bir şekilde çalışmaktadır.

Sürekli yenilenen reklam dünyasında farkını yaptığı çalışmalar ile ortaya koymakta ve her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Derin fikir dijital ekibi, sosyal medya uzmanlığında, seo’da, yazılımda ve bilişimde her türlü dijital medya ve reklam alanlarında ki yaptığı çalışmalarda her zaman en iyiye ulaşmayı hedefler ve en iyi ulaşana kadar çalışmalarına devam etmektedir.

 

DERİN FİKİR MEDYA ÇALIŞMALARI:

3 alanda çalışma yapmaktadır. Bunlar: Görsel, İşitsel ve Yazılı

GÖRSEL:  Hedef kitlenizin tüm bakışlarını üzerinizde hissetmek istemez misiniz? Siz

mesajınızı söyleyin, Derin fikiristler mesajınızı görünür hale getirsin.

 

İŞİTSEL: İnsanlar sadece ilgilerini çeken sesleri duyarlar. Peki, sizi duymaları için ne yapmanız gerekiyor? Derin fikir işitsel medya uzmanları bu konudaki tüm problemleri yok etmek ve mutlak sonuç hazırlamak için sizler için yeni metodlar üretmeye devam ediyorlar.

YAZILI: Yazı sanatının reklamla buluşturup görsel medya ile işbirliğine girdiği bu sektörde, Derin Fikir makale ekibi sizler için düşünüp, sizler için yazmaya can atıyor. Siz isteyin, yeter.

 

DERİN FİKİR MATBAA ÇALIŞMALARI:

Matbaa alanında 5 dalda çalışma yapmaktadırlar.

 

KURUMSAL:  Derin Fikir kurumsal Matbaa hizmetleri ile, firmanızı özelleştirin.

 

KARTVİZİT: Diğerlerinden farklı ve akılda kalıcı olmanızın en önemli yollarından biri de firma/logo/sektör/farklılık uyumlarını bir araya getiren Derin Fikirist tasarımcılarının hazırladığı kartvizitler.

Kartvizit örnekleri için tıklayabilirsiniz.

KATALOG: Firmanız için en şık katalog tasarımlarını Derin Fikir Reklam Ajansı’na ulaşarak yaptırabilirsiniz.

 

BROŞÜR: En etkili broşür tasarımlarınızı Derin Fikir Reklam ajansına ulaşarak yaptırabilir, hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

 

INSERT: En etkili broşür tasarımlarınızı Derin Fikir Reklam ajansına ulaşarak yaptırabilir, hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

 

DERİN FİKİR DİJİTAL ÇALIŞMALARI:

 

YAZILIM: Derin Fikir yazılım gurubu, konuşmak yerine direk olarak eyleme geçen bir guruptur. Firmanız ile ilgili tüm dijital çalışmalar burada faaliyete geçer ve burada sonuçlandırılır.

 

MOBIL: Derin Fikir yazılım gurubu, kurumunuzun ulaşılabilirliliğinizi arttıracak mobil yazılımlar konusunda sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyor. İnsanların size taşınabilir akıllı cihazları ile en kolay ve hızlı bir biçimde ulaşabilmeleri için zamanı yakalamanız gerekiyor. En anlaşılır ve en fonksiyonlu mobil yazılımlarla siz de mobil yazılım dünyasındaki yerinizi alın.

 

SEO: Derin Fikir Reklam ajansı yazılım gurubunda yer alan seo uzmanları, bulunduğunuz sektörü ve rakiplerinizi analiz edip sizi internet dünyasının ve özellikle arama motorlarının üst basamaklarına çıkarmak için sabırsızlanıyorlar.

 

VIRAL MARKETING: Pazarlama dünyasının yorucu ve zorlu dünyasında etki çemberinizi hızla arttırmaya çalışırken, bırakın sanal dünyada sizin için pazarlama işlevini yürütmeye devam etsin. Derin fikir Reklam ajansı yazılım gurubunda bulunan viral marketing uzmanları, internet dünyasının tüm hizmetlerini sizin mesajlarınızın pazarlaması için yönlendirsin.

 

SOSYAL MEDYA: İnternet kullanımı ile özdeşleşen sosyal medya dünyasında kurumsal olarak sizde yerinizi alın ve sosyal medya kanallarını kullanarak hedef kitlenizin size ulaşmasını kolaylaştırın. Derin Fikir sosyal medya uzmanlarının bu konuda sizin için yapacakları çok şey var.

 

Yeni ve Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin.

 

www.derinfikir.com