Derin Fikir Digital Group & Ajans

Ataşehir / İstanbul merkezli olan Derin Fikir Digital Group ve Reklam Ajansı, reklam sektörünün bir çok dalında hizmet vermekte ve ağırlıklı olarak dijital reklam hizmetleri alanlarında yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Marka veya ürününüzün, doğru yöntemlerle, doğru planlamayla, etkili ve yaratıcı kampanyalarla hedef kitlenize ulaştırmak, bu anlamda tüm medya alanlarını aktif olarak kullanmak, reklam bütçenizi en etkili geri dönüşleri sağlayacak şekilde organize etmek, Derin Fikir Digital Group reklam ilkerlerinin başında geliyor.

2014 senesinden beri Türkiye'nin önemli markalarının dijital pazarlama ve projelerine ortak olan SocialMagazine Yayıncılık ve Reklam Ltd. Şti. Bünyesindeki Derin Fikir Digital Group'da bizler, dijital platform için kampanyalar yaratıyor, yönetiyor, takibini sağlıyor ve geliştiriyoruz. Tanıtım ve reklam kampanyaları ile birlikte ağırlıklı olarak dijital medya ve dijital ajans hizmetlerinde yaratıcı çözümler üreten Derin Fikir Reklam Ajansı, özel tasarlanmış web siteleri, sosyal içerikli bombardıman yayınları, Dijital Video Tasarımları, video çekim ve tanıtımları, Google Adwords ve sosyal medya reklamları, dijital medya planlama, satın alma ve yaratıcı tasarım hizmetlerinde sizlere çekici ve etkili uzun vadede çözümleri sunuyor, danışmanlık yapıyoruz.

Tam Ajans hizmeti ile birlikte, müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin başarılarını en önemli kriter olarak ön plana çıkaran Derin Fikir, sadece dijital ajans hizmetlerinde değil, aynı zamanda bir çok ajans hizmeti ile müşterilerine daha geniş çözümler üretmekte.

 

Yazılı, görsel, işitsel ve dijital medya kanallarının aktif şekilde kullanılması, reklam kampanyalarınıza ve marka politikanıza göre uyarlanıp uygulanması ve bunun her platformdaki potansiyel hedef kitlenize zamanında ulaştırılması aşamalarında da çözüm ortaklarımızın beklentilerini karşılamak çok önemli. Çünkü çözüm ortaklarımız istedikleri mesajın, istedikleri hedef kitleye doğru şekilde ulaşmasını amaçlar ve ister. Bizler de bu aşamanın gerçekleşmesi için gerekli planlamaları düzenleyip, kontrolünü sağlayıp gerçekleşmesi için gerekli olan yol haritasını belirleriz. Çünkü onların kazanması, bizim için her zaman birinci önceliktir.

 

Hedef Kitlenize Ulaşan planlama, Yaratıcı Tasarım ve planlama ekibi, inovatif çözümler ile siz odaklı anlayışımızla, tüm projelerde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.


BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Web tasarım, sosyal medya, kreatif ve yazılım departmanlarında 360 derece çözüm üreten ve sunan Derin Fikir ekibi için her marka biriciktir. Her marka için çalışma pazar-hedef araştırma süreçleriyle başlar. Sosyal çağın gereksinimlerine uygun olarak,marka ve kurumlar için iletişim stratejileri geliştirilir ve bu iletişim stratejileri yaratıcı fikirlerle çalışma ve uygulamalara dönüştürülür. Biz işini çok seven İnsanlarız...

ALANLARIMIZ

ALANLARIMIZ

Tüm bu çalışmalar tasarlanırken farklı mecraların doğru kullanımına dikkat edilir ve medya planlaması yapılır. Matbaa, Reklamcılık ve Promosyon Departmanımız ve ekibimiz Sadece Ataşehir Bölgesine değil Tüm Türkiye'yi hedefleyen bir doğrultuda ilerliyoruz.

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ekibimiz marka için; doğru mecrada, doğru strateji uygulanmasını hedef alır. Bizi diğer dijital ajanslardan ayıran en önemli özellik projenin tasarımdan yazılıma her aşamasını kendi içimizde yürütmemizdir. Derin Fikir Digital Group, olarak farklı disiplinlerden oluşan genç ve dinamik ekibimiz ile Türkiye’nin en değerli markalarına fikir yaratmaya, değer katmaya ve markalarımıza bütünsel dijital hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

MEDYA & SOSYAL MEDYA

MEDYA & SOSYAL MEDYA

Sosyal medya bizim oyun alanımız. Güzelin değil doğrunun peşindeyiz! Görüşlere saygılıyız. Planlıyız, hızlıyız, iddiaya varız! Müşterinin büyüğü küçüğü olmaz. Geliştirdiğimiz projelerin yakasını asla bırakmayız. Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz... Öğretmeyi sever, öğrenmeye bayılırız. Ve en önemlisi 12 Yıldır Bu İşi Yapıyoruz.

Bize Ulasın

Derin Fikir Digital Group Ekibi ile Tanışmaya ve Sizin İçin Profesyonel Çözümmler Üretmesine Hazır mısınız?

İşaretli Tüm Alanları * Lütfen Doldurun!