Markalar Neden Video Pazarlama Kullanıyor?
Markalar Neden Video Pazarlama Kullanıyor?
Haziran 4, 2018
SAROS-dalış-merkezleri-ibrice-dalış-merkezleri
Saros Dalış Merkezleri Sitesini Tamamladık
Haziran 11, 2018

Dijital Ajanslar

Dijital Ajanslar

Dijital Ajanslar Ne Yapar?

Dijital ajanslarının sunduğu en önemli hizmetlerden biri, yatırım getirilerinizde sürekli ve güvenilir bir destek vermektir. Daha yüksek ROI bir şey anlamına gelir: daha yüksek kar.

Sık sık, pazarlama dünyasının değiştiğini duyuyorsunuz. Doğru, ama hepimiz bu ifadeye biraz farklı bakmalıyız gibi hissediyorum.

Geçmişte Pazarlama dünyası vardı, ama çok değişti.

Pazarlamanın nereye gittiğini tahmin etme meselesi değil. Şu an yaşıyoruz, tam burada. Geleneksel pazarlama, eskiden olduğu gibi kitlelere ulaşmakta başarısız oluyor. Günümüzün geleneksel pazarında bile hassas bir yaklaşım olarak görülmedi. Artık bir işe yaramayan bir sayı oyunuydu. Gazeteler ve dergiler modası geçmiş olsa da, TV ve radyo büyük bir şekilde azalmaktadır.

Onun yerine, dijital pazarlamayı arttırıyor ya da “pazarlama” olarak adlandırmayı istiyoruz. Basitçe söylemek gerekirse, bugün bir işi pazarlamak ve öngörülebilir gelecek için en etkili yoldur.

Bu son günlerde popüler olan gün sonu filmlerinden bir tanesi gerçeğe dönüştüğü anda bu ifadeyi yeniden değerlendireceğim. O zamana kadar arkasında duruyorum.

Markanız için geleneksel pazarlama stratejileri uygulamak, eski FM radyonuzu kesmek ve birkaç istasyon almayı umuyor gibidir. Dijital pazarlama favori şarkınızı doğrudan mobil cihazınıza aktarıyor. Belirli bir kitleyi hedefliyorsunuz ve 7/24 size ulaşacak ideal müşterileri ve alıcıları tutuyorsunuz.

Dijital Ajans Nedir?

Dijital ajanslar , yaratıcı hizmetler ve promosyon teklifleri sunmanın yanı sıra (promosyon karışımının analitiği ve optimizasyonu tarafından desteklenen) dışında, kullanıcı deneyimi, mobil, sosyal, veri toplama ve analitik üzerine odaklanmış stratejik ve yaratıcı pazarlama ajanslarıdır. Bir zamanlar iletişim ve tanıtım faaliyetlerinin egemen olduğu dijital ajanslar bugün pazar çeşitliliği ve ürün fikri ve gelişimi gibi yeni büyüme kaynaklarını keşfetmeye yardımcı oluyor. Liderler, temel işletmeleri dijital dünyaya yaymaya yardımcı olacak iş dönüşümü danışmanlığı becerilerine sahiptir.

Dijital pazarlama, teknoloji ile veri odaklı ve hedefli marka tanıtımıdır.

“Dijital Pazarlama” şemsiyesi terimi, mobil uygulamaları, podcast’leri ve diğer dijital medya biçimlerini kapsayabilirken, İnternet, dijital pazarlamacının elindeki tüm araçların ve kanalların merkezidir.

Dijital pazarlama son derece organize, son derece hedefli ve gerçek zamanlı olarak ölçülebilir sonuçlar sunar.

Tahmini çalışma yoktur. Stratejiler, neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmek için sürekli olarak test edilir. Sonuçları ölçebilir ve strateji ayarlamalarını hemen uygulayabilirsiniz.

Bu dijital pazarlamanın yolu. Bunu tekrar söyleyeyim. Bu, markanızı destekleyen çok yetenekli bir dijital pazarlama ajansına sahip olduğunuzda dijital pazarlama yöntemidir . Dijital pazarlama ajansı, geleneksel pazarlama ajansınızdan farklıdır, çünkü bunlar dijital dünyada sonuç odaklı pazarlamaya odaklanır. Ölçülebilir pazarlama ve ROI oyunun adıdır.

Meşru bir dijital pazarlama ajansı “sprey ve dua” pazarlaması yapmaz. Radyo veya TV spotları ve dergi reklamları. Onların yerine, ölçülebilir sonuçlar sağlamak için bir araya gelerek birlikte çalışan bir takım strateji uzmanları, danışmanlar, yaratıcılar ve geliştiriciler geliyor. Dijital pazarlama ajansı marka geliştirme ve kurşun üreten bir motordur.

Dijital Ajanslar ve Pazarlama Ajansı Arasındaki Farklar

Pazarlama ajansları, pazarlama hattının her iki tarafında da dans ederler ve genellikle geleneksel veya sadece yaratıcı inisiyatifleri bastırırlar. Şirketler güzel bir web sitesi istiyorlar. Ancak ziyaretçileri, olası satış veya satın alma gibi sonuç odaklı sonuçlara dönüştüren bir web sitesine de ihtiyaçları var. Ne yazık ki, pek çok pazarlama ajansı, her ikisini de sağlayabilecek bilgi ve becerilere sahip değildir.

Dijital Ajanslar Ne Yapmalı?

Artık dijital pazarlama ajanslarını süper kahraman takımları gibi seslendirdiğime göre, muhtemelen onların tipik olarak ne yaptığını merak ediyorsunuzdur. Dijital ajansların odaklandığı en önemli üç alanı inceleyelim.

Dijital Ajansları İşletmenizi Geliştiriyor

Harika bir dijital pazarlama ajansı, pazarlamanızı yukarıdan aşağıya doğru ele geçirme araçlarına sahiptir. Yeni başlayanlar için, iş uzmanlıkları, markanızın ihtiyaçlarını değerlendirmelerine ve karı maksimize eden güçlü bir strateji geliştirmelerine olanak tanır .

Verimliliği ve verimliliği artırmak için şirketinizle birlikte çalışırlar. Onların yardımıyla hedeflerinizi daha iyi tanımlayacak ve ölçülebilir hedefler belirleyebilirsiniz.

Dahası, veri ve hedeflemeye odaklanmak, genellikle şu anda mevcut olan şirketlerden daha spesifik olan, hedef alıcınızın net bir tanımını gerektirir. Bir dijital pazarlama ajansıyla çalışırken, tam olarak kim olduğunuzu tam olarak belirlemek ve satın alma yolculuklarını analiz edersiniz . Dediğim gibi, dijital pazarlama oldukça hedefleniyor.

Hedefinizi iyi bildiğinizde, mesajlaşmanızın ve avantajlarınızın ideal alıcınızla doğrudan konuşmanız gerektiğini belirleyeceksiniz. Eşsiz satış teklifiniz, ideal alıcınıza uygun olarak, şirketinizden satın alan kişilerle bağlantı kuruyor.

Dijital Ajanslar, Markanızın Çevrimiçi Ustasıdır

Dijital pazarlama, çevrimiçi varlığınızın etrafında dönerken, dijital bir pazarlama ajansı, çevrimiçi merkezinizi geliştirmek için kapsamlı bir şekilde çalışacaktır . Bu, genellikle ve birçok biçime sahip olabilir.

Son derece etkili, alıcı odaklı bir web sitesi markanızı çevrimiçi olarak sergilemenize olanak tanır. Oradan bir dijital pazarlama ajansı, ideal alıcılarınıza ulaşmak için hangi platformların ve kanalların kullanılması gerektiğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Yetenekli bir dijital pazarlama ajansı, markanızın otoritesini ve uzmanlığını çevrimiçi olarak oluşturmanıza olanak tanıyan içerikler oluşturarak şirketinizi bir pazar lideri olarak konumlandıracaktır . Gerçek uzmanlar olarak, bir ajans ekibi mümkün olan en iyi organik arama sıralamalarını sağlamak için en modern ve etkili içerik stratejilerini uygulayacaktır . Geleneksel pazarlamanın sunmayı umduğu her şeyin ötesinde
bir pazarlama ROI’si sunan uzman sosyal medya pazarlama stratejileri oluşturacak ve uygulayacaklardır . Sosyal medya, iyi yapıldığında, kanalın içeriğine odaklanacaktır ve genel pazarlama stratejisine uygun olacaktır.

Dijital Ajanslar Yatırım Getirisini Artırıyor

Dijital ajanslarının sunduğu en önemli hizmetlerden biri, yatırım getirilerinizde sürekli ve güvenilir bir destek . Daha yüksek YG bir şey, daha yüksek kar demektir.

Dijital pazarlamaya yer yoktur. İyi bir dijital pazarlama ajansı yatırım getirinizi artırmak ve genel verimliliğini artırmak için stratejilerini test etmekten ve tekrar gözden geçirmekten asla vazgeçmeyecektir .

Dijital pazarlama ajansları, web sitenizin trafiğini değerlendirecek, yatırım yapmak için en iyi çevrimiçi platformları belirleyecek ve pazarlama faaliyetleriniz ile sundukları sonuçlar arasındaki dengeyi sürekli olarak sürdürecektir.

Dijital pazarlama ajansıyla çalışmak, müşterilere dönüşen daha fazla müşteri anlamına gelir. Bu uzun vadeli satış büyümesi anlamına gelir.

Düşünmeniz gereken bir şey daha: Dijital ajanslarının yaptığı her şeyi yapmak için, kendi dijital pazarlama departmanınızı oluşturmak için bir pazarlama stratejisti, pazarlama yöneticisi, tasarımcı, reklam yazarı ve geliştirici bulundurmanızı gerektirir. Dijital pazarlama ajansını işe alırken paranızın tam zamanlı çalışanlar getirmesi karşılığında ne aldığını düşünün. Doğru yatırımı yapmaktan bahsedin!

Pazarlamanızın ne zaman dış kaynak kullanılacağını ve ne zaman şirket içinde kaldığını biliyor musunuz ?

Derin Fikir Farklı Ne Yapabilir?

Derin Fikir sizin ortalama dijital pazarlama ajansınız değil. İşinizin büyümesi için ortaklık yapmaya odaklanıyoruz. Ekibimizin her bir üyesi, kendi işindeymiş gibi işinizin ve işinizin dışını öğrenir. Bu sayede çalışmalarımız, markanızın ruhunu yansıtırken, işletmenizin özel ihtiyaçlarına uygun sonuçlar sağlar.

Tek bedenli dijital pazarlama ajansı yoktur. Herkese yardım edemeyeceğimizi biliyoruz. Yalnızca Sizin için Bitti sonuçları sağlayacak bir iş ortağı arayan şirketlerle çalışıyoruz. Pazarlamanızın sorumluluğunu üstlenmek ve işinizi en kârlı yılına ulaştırmak istiyoruz.

İşletmenizi oraya götürmek için 2 tane basit programımız var. Dijital pazarlama merkezinizin temelini oluşturmak için Pazarlama Domination programımıza bir göz atın . Bizim Business Advantage programı ideal alıcıya mükemmel pazarlama alır.

Kapanışta

İşinizi nasıl ve nerede pazarladığınızın önemi yok, bir şey kesin: Yetenekli bir dijital pazarlama ajansı, pazarlama, marka bilinirliği, YG ve genel karlılığınızı yeni seviyelere taşıyacak. Çok yetenekli bir dijital ajanslarının işinize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bugün uzmanlarımızla ücretsiz bir strateji oturumu planlayın .