NEDEN DERİN FİKİR REKLAM AJANSI?

Çünkü Derin Fikir Digital Group ve Reklam Ajansı çalışanlarının; Web Tasarım, Grafik, matbaa, promosyon, baskı hizmetleri ve Sosyal Medya gibi konularda her zaman Dahiyane bir Fikri vardır. Bu fikirler size reklam ve tanıtım olmaktan çok hedef kitlenize birebir ulaşmanızı ve bunu ihtiyaçlarınız ve pazarlama yöntemleriniz doğrultusunda Direkt Sıcak Satışa çevirecektir. Derin Fikir Tasarım Dünyasına Hoşgeldiniz.

PROMOSYON

Türkiye'nin en büyük ve Kurumsal Promosyon Ürünleri hizmetide Derin Fikir Reklam Ajansı Bünyesinde bulunan Derin Promosyon www.derinpromosyon.com adresinde. Yeni Yıl Promosyonu, Şirketinizin Ajanda, Kalem, Bloknot, Takvim, Gibi ihtiyaçlarınıda Sağlarız.

Biz Derin Fikirleri Düşük Meliyetlere Sunarız. Prestij ve Doğru Tasarımlarla.

Derin Fikir Reklam Ajansı Ataşehir Merkez'den Tüm Türkiye ve İstanbul'a Web Tasarım, Matbaa, Grafik ve Promosyon hizmetleri vermektedir. Derin Fikir Bünyesinde bulunan Derin Promosyon Ürünlerihızlı yanıt ve anında çözüm merkezi olarak, Batı Ataşehir Ofisinden hizmet vermekte.

Derin Fikir Ofis

7/24 Çalışan Derin Fikiristler, Ofis zamanları dışında yaratıcılıklarını değerlendirebilecekleri, Office Happy Hour'lar Düzenlemektedir.

  • 0900 - 1800
  • 1200 - 1600

Nasıl Ulaşırsınız?

Özgür GEZGİN

Ajans Başkanı


Doğu Akdeniz Makina Mühendisliği eğitimi almış, 16 Senedir Medya Planlama ve Pazarlama Yapmaktadır. SocialMagazine Yayıncılık Reklam ve Bilişim Ltd. Şti. Sahibi olan ve Bünyesinde bulundurduğu, Derin Fikir Dİgital Group Ajans Başkanıdır.

Muğret Yılmaz

Medya ve Tasarım Direktörü


Near East University İletişim Fakültesinden Mezun Olan Muğret, Bir çok Televizyon ve İstanbul'un önemli Ajanslarında tecrübe kazandıktan sonra, Derin Fikir Digital'in Medya ve Tasarım Sorumlusu Olarak Görev Yapmaktadır.