BU SAYFA GİZLİDİR

SADECE LİNK İLE ULAŞILABİLİR!

HALKBANKASI'NA ÖZEL DEMO ÇALIŞMALARIBİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

kurumsal Kimlik Oluşturulması, Tanıtım Filmi, Mecra Filmi, Yaratıcı Senaryo, Görüntü Yönetimi, İnfo ve Digital Video Tasarımları, Web tasarım, sosyal medya, kreatif ve yazılım departmanlarında 360 derece çözüm üreten ve sunan Derin Fikir ekibi için her marka biriciktir. Her marka için çalışma pazar-hedef araştırma süreçleriyle başlar. Sosyal çağın gereksinimlerine uygun olarak,marka ve kurumlar için iletişim stratejileri geliştirilir ve bu iletişim stratejileri yaratıcı fikirlerle çalışma ve uygulamalara dönüştürülür. Biz işini çok seven İnsanlarız...

ALANLARIMIZ

ALANLARIMIZ

Tüm bu çalışmalar tasarlanırken farklı mecraların doğru kullanımına dikkat edilir ve medya planlaması yapılır. Matbaa, Reklamcılık ve Promosyon Departmanımız ve ekibimiz Sadece Ataşehir Bölgesine değil Tüm Türkiye'yi hedefleyen bir doğrultuda ilerliyoruz.

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ekibimiz marka için; doğru mecrada, doğru strateji uygulanmasını hedef alır. Bizi diğer dijital ajanslardan ayıran en önemli özellik projenin tasarımdan yazılıma her aşamasını kendi içimizde yürütmemizdir. Derin Fikir Digital Group, olarak farklı disiplinlerden oluşan genç ve dinamik ekibimiz ile Türkiye’nin en değerli markalarına fikir yaratmaya, değer katmaya ve markalarımıza bütünsel dijital hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

MEDYA & SOSYAL MEDYA

MEDYA & SOSYAL MEDYA

Sosyal medya bizim oyun alanımız. Güzelin değil doğrunun peşindeyiz! Görüşlere saygılıyız. Planlıyız, hızlıyız, iddiaya varız! Müşterinin büyüğü küçüğü olmaz. Geliştirdiğimiz projelerin yakasını asla bırakmayız. Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz... Öğretmeyi sever, öğrenmeye bayılırız. Ve en önemlisi 12 Yıldır Bu İşi Yapıyoruz.

Bize Ulasın

Derin Fikir Digital Group Ekibi ile Tanışmaya ve Sizin İçin Profesyonel Çözümmler Üretmesine Hazır mısınız?

İşaretli Tüm Alanları * Lütfen Doldurun!