promosyon ürünleri sipariş
Promosyon Ürünleri Sipariş
Mart 8, 2016
derin fikir ilginç web siteleri
Keşfetmediğinize Üzüleceğiniz 10 Yararlı & İlginç Web Sitesi
Mart 9, 2016

Kartvizit Sipariş

kartvizit sipariş

İş dünyasındaki kimliğiniz yerine geçen kartvizitler, sadece şirketinizi, firmanızı veya da ünvanınızı değil, aynı zamanda bulunduğunuz sektörü de temsil etmeli. Bu anlamda kartvizit sipariş vermek, aslında baştan sona kadar tüm işlemleriyle çok büyük titizlik isteyen bir iş.

kartvizit sipariş

Kartvizit Sipariş

kartvizit sipariş

Tasarım aşamasından, hangi tür kartvizit kullanılacağına kadar bir çok aşama için çok büyük titizlik isteyen kartvizit konusu, iş dünyasındaki kimliğiniz yerine geçeceği için çok daha özen göstermeniz gereken bir konu. Peki, kartvizit sipariş vermeden önce, kartvizitimizi yaptıracağımızda hangi aşamalara dikkat etmeliyiz ve bu aşamalarda hangi noktaları gözden kaçırmamalıyız? Kartvizit çeşitlerinden, kartvizit sipariş etmeden önceye kadar gözden kaçırılmaması gereken bir çok şeyi yazının devamında bulabilirsiniz.

kartvizit

4 farklı aşamadan oluşan kartvizit konusu, bu aşamalara dikkat edip titizlikle yaklaşmanız durumunda geri dönüşü yüksek olan bir kartvizite sahip olmanızı sağlayabilir.

 

Kartvizit Tasarımları

kartvizit tasarımları

Kartvizit tasarımları, ilk anlamda kartvizit yaptırmadan önce dikkat etmemiz gereken konu. Bu aşamayı sağlıklı bir şekilde atlatırsak diğer aşamaları da başarılı bir şekilde gerçekleştirmemiz oldukça olası. İlk önce firmamızın logosunu esas alacağız, çünkü logoyu değiştirme veya uyarlama gibi bir istisnamız yok. O yüzden logoyu esas alıp kartvizit tasarım aşamalarına öyle başlayacağız. Kartvizitinizde yer alacak olan logonuzun rengi, şekli veya da iş sektörü üzerinden 3 farklı tasarım gidişat yolu belirleyerek ilerleyeceğiz. Bu aşamalarda değişmeyecek olan bir diğer şey ise iletişim bilgileri. Kartvizit tasarımları yaparken firmanın bulunduğu sektörü de dikkate almalıyız.

kartvizit sipariş

İşte bu ana kriterleri dikkate aldığımız zaman, kartvizit tasarımları konusunda başarısız olma olasılığımız oldukça azalıyor ve 2. aşamaya geçiyoruz. 2. aşamamız kartvizit çeşitleri. Tasarımı da etkileyen bu konuya oldukça dikkat etmemiz gerekiyor.

 

Kartvizit Çeşitleri

 

kartvizit çeşitleri

Kartvizit çeşitleri içerisinden birini seçmek, bulunduğunuz sektörle ve müşterilerinizle çok alakalı bir durumdur. Eğer bulunduğunuz sektör rekabetin çok yoğun olduğu bir sektörse, kesinlikle standartların dışına çıkıp fark yaratmanız gerekli. Bunlar için şeffaf kartvizitler veya da laklı kartvizitler gibi farklı özelliklere sahip kartvizit yapılarından birini seçebilirsiniz.

 

laklı kartvizitler Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise, eğer tasarım renkleriniz metalize renklere uygunsa, laklı kartvizitler tercih etmeniz tasarıma ayrı bir güzellik katacaktır. bunun dışında ise şeffaf kartvizitler her zaman farklı bir özelliğe sahiptir ki, rekabetin yoğun olduğu sektörlerde tercih edilmesi gereken kartvizit modellerinin başında yer alıyor. Kartvizit çeşitleri seçerken bu konulara dikkat ediyoruz.

şeffaf kartvizitler

Kartvizit Modelleri

kartvizit modelleri

Geldik 3. aşamaya. Kartvizit modelleri özellikle de kesim aşamasında çok büyük farklılıklar gösteriyor. Ben ise kartvizit modelleri konusunda iki farklı kesim üzerinde duracağım. Oval kesim veya da köşeli kesim size kalmış bir durum ancak logo ve daha önce yaptığınız kartvizit tasarımları göz önüne alındığında köşeli kesim tercihi de göz önünde bulundurulmalı.

 

Kartvizit Sipariş

kartvizit sipariş

Kartvizit sipariş aşamasına geldiğinizde, en önemli konu beğenilen kartvizitin zamanında teslimatını gerçekleştirebilmek. Bu konuda Derin Fikir Reklam Ajansı bünyesinde bulunan şeffafol güvencesi ile hızlı kargo ve teslimat hizmetinden yararlanarak, her konuda olduğu gibi kartvizit sipariş konusunda da profesyonel hizmet alabilirsiniz. Daha detayı bilgi için ve kartvizit sipariş için 0216 504 11 09 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir ve kartvizit konusunda fiyat alabilirsiniz.

kartvizit sipariş

kartvizit sipariş, şeffaf kartvizit, laklı kartvizit, kartvizit modelleri, kartvizit çeşitleri, kartvizit tasarımları, kartvizit, şeffafol, derin fikir reklam ajansı, derin fikir, reklam ajansı