web tasarım hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri
Mart 21, 2016
promosyon
İstanbul Promosyon
Mart 23, 2016

Katalog Yaptırmak Ne Kadar

Katalog yaptırmak ne kadar

Katalog yaptırmak ne kadar

Katalog yaptırmak ne kadar

Bir çok firma ve marka için katalog yaptırmak olmazsa olmaz uygulamalardan biri. Firmanıza ait hizmetlerin veya da ürünlerin görsellerinin olduğu, detaylarının yazdığı ve fiyatlarının bir arada olduğu kataloglar genellikle fuarlarda sıkça karşılaştığımız durum. Çünkü bir çok kişi ve firma, fuarlarda katalog alarak veya vererek iletişim kurarlar.

Katalog yaptırmak ne kadar

Katalog yaptırmak ne kadar diye bir soru sorduğumuzda, aslında fiyatı etkileyen etkenlere bakarak bunu çok rahat anlayabiliriz. Yaptıracağımız kataloğun sayfası, kaç adet olacağı, tasarımı ve de baskı malzemesi fiyatı etkileyen veya da katalog fiyatını belirleyen etkenler arasında. Ancak kaliteli bir katalog yaptırmak tamamen tasarım ve dizayn konusunda şekilleniyor.

Katalog yaptırmak ne kadar

Kataloğun amacına ulaşması için tasarımın muhakkak kaliteli ve anlaşılabilir olması gerekiyor. Yani kataloğa ulaşan hedef kitle katalog sayfalarına baktığında hem kaliteli bir tasarım görebilmeli hemde katalog tasarımında yer alan düzen ve sistemi kolay anlayarak istediği ürün veya da hizmete hemen ve kolayca ulaşabilmeli. Tabii ki akılda kalıcı olması ise yine katalog tasarım aşamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer detay.

Katalog yaptırmak

Katalog yaptırırken, firmanın kurumsallığı ve sektörü ile alakalı belirli imgeler tamamen katalog tasarımı içerisinde hemen belli olmalı. Katalog sayfalarına geçmeden önce kataloğa ilk bakıldığında kişi firma ve sektörün ne olduğunu, katalog sayfalarına geçmeden önce hemen anlamalı. Bu şekilde doğru hedef kitlenin dikkatini hemen çekebilirsiniz. Ardından katalog sayfalarının dizayn ve tasarımını düşünecek olursak, kolay anlaşılır, akılda kalıcı ve de okuyucuyu yormayan bir dizaynda olması gerekir. Kişi istediği ürün, hizmet veya bölüme hemen ulaşabilmeli ve de istediği şeyi hemen fark edebilmeli. Bu yüzden yapılan bir çok katalog akılda kalıp uzun süre müşterilerinin elinde olurken, diğerleri hemen ve de kısa sürede unutulan kataloglar arasında yer alır.

Katalog yaptırmak

Katalog yaptırmak ve fiyat bilgisi almak için 0216 504 11 09 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Hem baskı, hem tasarım hem de katalog amacının başarıya ulaşabilmesi için Derin fikirstlerimiz sizlerle tanışmaya sabırsızlanıyor. Katalog yaptırmak veya katalog tasarımı yaptırmak için eğer firmanız İstanbul’daysa, İstanbul Ataşehir‘de bulunan ofisimize gelerek de yüz yüze detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Katalog yaptırmak ne kadar, katalog yaptırmak, katalog tasarımı, katalog tasarımları, Derin Fikir, Derin Fikir Reklam ajansı, katalog sipariş, katalog yaptırmak istiyorum.