Powerbank organizer bir numara
Aralık 5, 2017
Sosyal medya ajansı
Aralık 18, 2017

Kurumsal Web tasarım Firması

Kurumsal-Web-tasarim-Firmasi

Kurumsal Web tasarım Firması

Kurumsal Web tasarım Firması olan Derin fikir bugüne kadar tasarlamış olduğu web sitelerle ve kendine özgü referansları ile web tasarım konusunda bir numara haline gelmiştir. Derin fikiristler olarak sizlere sunduğumuz özgün tasarımlar sayesinde sizleri ve firmanızı arama dijital medya da firmanızı gösterelim. İlk baştan şunu bilmek gereklidir. Bir web site kurumsal bir firmanın dijital dünyada ki aynası yada vitrini görevini görür. Sizler de firmanızı bu dijital dünya da müşterilerinize sunun. Elbette bu kurumsal web site hizmetini alırken dikkatli olmalısınız. Çünkü alacağınız hizmet neticesinde sizler çok iyi bir aynaya sahip olabilirsiniz ya da sizin yansımanızı bu dünya da parça ve bölük halinde müşteri kitlenize ulaştırabilirler. Her yerden ve ya her kişiden bu hizmet alınmaz. Bizler şirket güvencesi ve şuana kadar yaptığımız işlerin referansı ile bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Peki neler sunuyoruz sizlere? Derin fikir olarak biz ilk başta web site tasarımlarını özel olarak gerçekleştiriyoruz. Responsive tasarımlara sahip siteler oluşturuyoruz. Ve tabii oluşturduğumuz bu sitelerin seo uyumlu web site olması içinde sitenin kurulumundan itibaren bu konuya dikkat ederek oluşturuyoruz.

Web tasarımda aşamalar

Web tasarımda aşamalar olarak bizler öncelikle kullanıcının bizden ne istediği şeklinde bir alışmayı gerçekleştiriyoruz. Müşteriden aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin nasıl olması gerektiği ve web sitenin bu proje ile ilgi ve alakası için ufak bir çalışma ile nasıl olacağı şeklinde müşterimize bir plan sunuyoruz. Bizler projeyi tartışıp bir plan hazırladıktan sonra sitenin ön izlemesini de müşteri onayına gönderiyoruz.Bu sayede hem müşterinin nasıl olması gerektiğini bize aktardıktan sonra ufak bir ön izleme ile ana hatlarını çiziyoruz. Tabii bunların içerisinde rakip analizi ve bulunduğu sektör hakkında da bilgilerimizi kullanıyoruz. Bu sayede az çok bu kurumsal web sitesinin nasıl olması gerektiğini biliyoruz.

Kurumsal Web tasarım Firması olan bizler Derinfikir oluşturduğumuz deneyimli ekibimiz ve referanslarımız ile müşterilerimize güven vermeye devam ediyoruz. Sizlerde Bizlere katılarak çok güzel ve özel bir web siteye sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli performansı ile derinfikiristler en kısa zamanda ve en iyi olanı sizlere sunuyor. Neden eksik kalasınız? Rakiplerinizi geçmek için en iyi tercihiniz biz olalım. Firmanızı dijital dünyada hak ettiği yerlere getirelim.

 

Seo uyumlu web site

Seo uyumlu web site ne demektir diye bir soruyu duyar gibiyim. Seo yani arama motoru optimizasyonu. Yani site oluşturulurken yada daha sonrasında sitenin arama motorlarında var olabilmesi ve görünebilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür. Seo içerisinde kapsamlı bir çalışma gerektiren bir kavramdır. İç ve dış olmak üzere iki çeşit seo vardır. İç optimizsayon yazıların, resimlerin, linklerin, sayfaların vb. birçok yapının seoya uyumlu bir şekilde oluşturulmasıdır. Yani insanlar sizleri google, yahoo, yandex vb arama motorlarında aradıkları zaman orada olup olmamanız bu çalışmalara bağlıdır. Tabi günümüzde seo kavramını sömüren kişilerinde olduğu aşikardır. İşi bilmeyen ancak dış seo çalışmaları ile sadece belirli bir süreliğine aramalarda görünür kılma çabası içinde olup kötü seo yapanlarda mevcut. Bunlar sizi arama motorlarındaki arama sonuçları içerisinde gösterebilirler.

Ancak bu kalıcı değil geçici bir var oluştur. Sebebi alınan kötü backlinkler yada yapılan hacklink çalışmaları sizi bir süreliğine var edecektir. Daha sonra google algoritmaları ile çalışan google botları bunları ark edecektir keza bunun sonunda da sitenizin pek de görünebileceğini sanmıyorum. Bu yüzden Kurumsal Web tasarım Firması olan Derinfikir sizlere en başından bu çalışmaların sağlıklı bir şekilde görünür olması için çabalayarak fikirler ve projeler sunmaktadır. Sizlerde seo uyumlu web site için bizi tercih edin ve sonrasında pişman olmayın.

 

Responsive web sitesi

responsive web sitesi Kurmsal bir şirket için yada kişisel olarak artık olmazsa olmazlar arasında olan bir kriterdir. Bizler web siteleri tasarlarken sadece bilgisayar kullanıcılarını değil aynı zamanda mobil kullacıları da düşünerek tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Şöyle düşünün bir web sitesine bilgisayarınızdan girdiğiniz zaman her şey harika ve düzenli anca bu web sitesine mobilden baktığınızda ise  karşınızdaki ekranda sayfanın tamamını göremiyorsanız, sağa sola kaydırıyorsanız bu sitenin responsive olmadığı anlamına gelir.

kurumsal web tasarım firması olarak derinfikir tasarladığı tüm web sitelerin responsive bir tasarıma sahip olmasını ister ve bunun içinde özen gösterir. Responsive olmayan tasarımlar göz yorar ve kullanıcı kaybettirir. İnsanlar sizin web sitenize girdikleri zaman eğer ki o web site onları yoracak ise o kullanıcı web sayfanızda kalmaz. Bu nedenle siz aldığınız hizmetin kalitesinin de iyi olmasını beklemeli ve istemelisiniz. Bizler sizlere bu hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde sunuyoruz. Yaptığımız web sitelerinin hem mobil hemde bilgisayar ortamında kullanıcıyı yormayan ve kullanıcı dostu olan web siteler olmasına özen gösteriyoruz. Kurumsal bir firma daima bu özellikleri barındıran web siteye sahip olmalıdır.