Derin fikir logo
DERİN FİKİR DİJİTAL AJANS VE REKLAM
Ağustos 3, 2015
derin fikir web tasarım ataşehir seo ataşehir reklam ajansları
Derin Promosyon Hizmete Girdi.
Ocak 24, 2016

OKU MOBİL

Artık herkesin takip ettiği en az bir tane içerik ve haber sitesi bulunmaktadır. Peki son dönemlerde ortaya çıkan ve üstelik hızlı bir şekilde yaygınlaşan Oku Mobil, neden sizinde düzenli olarak takip ettiğiniz siteniz olmasın.

Oku mobil aracılığı ile tüm popüler, güncel, ilginç, komik, video, resim, yaşam, film ve teknoloji haberlerine ulaşabilirsiniz.

Sitesin de ve tüm sosyal medya’da paylaştığı haberlerle en çok tıklanan site haline gelen oku mobil İnternet dünyasında fenomen site haline gelmiştir.

Günden güne artan paylaşım ve tıklanmalar sonrası kendini üst seviyelere çıkaran oku mobil’in amacı sizlere doğru bilgileri ulaştırmak, ilginç ve komik haberleri ile eğlendirmektir.

Örnekler için tıklayabilirsiniz.

Oku Mobil’in ayrıcalığı sadece çalışanlarının paylaştığı haber ve içeriklerden ibaret değildir. Sitede haber, yazı ve makale paylaşmak isteyen herkes site editörlerine başvurduğu takdirde haber ve içerik yazma ve paylaşımında bulunabilir. Üstelik bunun karşılığında para kazanmaları da cabası olacaktır.

 

Daha fazla bilgi için tıklayabilirsiniz.

Oku mobil editörleri ve içerik sağlayıcıları her gün artmaktadır. Çünkü hem yaptıkları iş eğlenceli, hem kolay, hem de kazanç sağlamaktadır. İster evinizden, ister iş yerinizden ve okulunuzdan içerikleriniz kolayca girebilir ve paylaşabilirsiniz.

 

Sayfayı görüntülemek için tıklayabilirsiniz.