ataşehir web tasarım firmaları ve ataşehir seo firmaları ve ataşehir sosyalm medya firmaları
Ataşehir Web Tasarım Firmaları
Şubat 7, 2017
anadolu yakası ve ataşehir tanıtım filmi
Anadolu Yakası ve Ataşehir Tanıtım Filmi
Şubat 10, 2017

Powerbanklı Ajanda ve Tablet Tutuculu Ajanda

tablet tutuculu ajanda

Powerbanklı ajanda ve tablet tutuculu ajanda gerek özellikleri, gereks de vip promosyn ürünleri içerisinde donanımı ile en çok talep gören ürünlerden. Powerbanklı ajanda ve tablet tutuculu ajandanın özelliklerine ve fiyatlarına göz atalım.


Powerbanklı ajanda

 

Vip promosyon ürünleri içerisinde en çok rağbet gören ürünlerden biri olan powerbanklı ajanda 6500 mah powerbank, 16 gb usb bellek ve değişebilir organizer özelliklerine sahip. Özel deri ile özel olarak yaptırılmış olan ürün kişiye özel isim baskısı farkı ile satışta. Üstelik şimdi 200 adet üzerindeki siparişler için indirimli fiyatı ile.


Tablet tutuculu ajanda

 

Vip promosyon ürünleri içerisinde en çok rağbet gören ürünlerden bir diğeri de tablet tutuculu ve powerbanklı ajanda. 6500 mah powerbank, 16 gb usb bellek, tablet tutucu aparatı ve değişebilir a5 boyutundaki not defteri özelliklerine sahip. Özel deri ile özel olarak yaptırılmış olan ürün kişiye özel isim baskısı farkı ile satışta. Üstelik şimdi 200 adet üzerindeki siparişler için indirimli fiyatı ile.


Powerbanklı ajanda ve tablet tutuculu ajanda hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat için 0216 504 11 09 numaralı telefon numarasını arayabilir veya da info@derinfikir.com mail adresine mail atabilirsiniz.