sosyal medya yönetimi ajansları
Sosyal Medya Yönetimi Ajansları
Temmuz 20, 2016
web tasarım
İnternet Sitesi Yaptırmak
Temmuz 23, 2016

Reklam Hizmetleri

dijital hizmetler

Reklam hizmetleri günümüz dünyasında atık anlamı ve kapsamı bakımından oldukça genişleyen ve büyüyen bir konumda. Hatta teknolojinin ilerleyişi ile birlikte artık tek tek maddeler haline alınamayacak kadar geniş bir kapsama ulaştı diyebiliriz. Reklam hizmeti veya reklam hizmetleri için değişmeyen tek şeyin yaratıcılık olduğunu söyleyebiliriz.

dijital hizmetler

Reklam Hizmetleri

reklam hizmetleri

Reklam hizmetleri hızlı bir şekilde dijital dünyaya kayıyor. Tabii ki bu kaymanın ve yaşanan büyük değişikliğin arkasında teknolojinin hayatımızın her alanına girmesinde büyük etkisi var. Dijital platformlarda geçirilen zaman, tv kanalları izleme oranlarından kıyaslanamayacak kadar çok ama çok fazla. Özellikle televizyon kanallarının uçuk reklam fiyatları ve geri dönüşünün çok az alması da hesaba katılınca, artık reklam dünyasının dijital dünyaya kaymasının altındaki nedenleri çok daha iyi anlayabiliriz. Televizyon dünyasının da artık zorunlu değişikliğe gitmek için zor bir sürece girdiğini de belirtmemiz gerek bu süreçte. En büyük örnek ise www.youtube.com bu anlamda. Artık her kişinin bireysel olarak canlı yayın yapabildiği, bir kanal açabildiği ve bu kanallardan ciddi paralar kazandığı bir dünyadayız. Ayrıca dijital dünyada reklam fiyatlarının ve de daha önemlisi geri dönüşünün çok daha yüksek olduğu aşikarken, televizyon kanallarını ciddi sıkıntılar beklediğini de öngörebiliriz.

reklam hizmetleri

Geri dönüşü olmayan reklamlar yerine, reklam hizmetleri artık geri dönüşü çok daha yüksek olan dijital kanallara geçiş yaptı. Çünkü başarılı reklam anlayışı; minimum bütçe ile maksimum kazanç ilkesine dönüştü. Burada da yaratıcılık devreye giriyor tabii ki. Son 5 yılda sadece dijital platformlarda başarılı performanslar sergileyen kişilerin çok ciddi kazançlara imza attığı gerçeği, ve dijital platformlar üzerinden başarılı reklam yöntemleri geliştiren firmaların en fazla reklam geri dönüşü alan firmalar olduğu da dijital medyanın önemini daha iyi anlamamıza yardımcı olduğunu söyleyebiliriz.

reklam hizmetleri dijital hizmetler

Reklam hizmetleri konusunun artık dijital platformlar üzerinden daha sağlıklı ve daha iyi ilerlediği gerçeği ile dijital ajansların önemini ve dijital ajans hizmetlerinin önemini çok daha dikkate almamız gerçeği önümüzde dururken, artık reklam hizmetleri tamamen bu dijitale döndü. Derin Fikir Reklam Ajansı dijital ajans hizmetleri bu konuda uzun yılardır süre gelen başarısını sizlerle çözüm ortağı olarak sürdürmeye devam ediyor. Daha detaylı bilgi için  0216 504 11 09 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.