Reklam Pazarlama Uzmanı Arıyoruz

logo-yaptirmak
Reklam Nedir?
Kasım 26, 2016
reklam-ajanslari-3
Reklam Ajansları
Aralık 2, 2016

Reklam Pazarlama Uzmanı Arıyoruz

sosyal-medya-yonetimi

Derin Fikir Dijital Grup, dijital dünyada başarılı adımlarla yükselmeye devam ederken aynı zamanda da kendi bünyesini de büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bu anlamda sizler de Derin Fikir Reklam Ajansı ailesinin bir parçası olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, sizlerde reklam pazarlama uzmanı ilanımıza başvuru yaparak, ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Peki Derin Fikir Reklam Ajansı’nın bir parçası olmak sizlere neler kazandıracak?

sosyal-medya-yonetimi

Derin Fikir Dijital Grup, ağırlıklı olarak dijital reklamcılık ve dijital medya üzerine yoğunlaşmış, bu alanda kendi alanında uzmanlaşmış bir reklam ajansıdır. reklam pazarlama uzmanı aranıyor ilanı adı altında aslında ailemizin bir parçası olarak çalışmaya başlayacağımız arkadaşımızda aradığımız uzmanlık alanı da tam olarak bu. Yani dijital medya ajansı hizmetlerini pazarlayabilecek, konusunda uzman ve kendine güvenen takım arkadaşları.

seo-calismasi

Eğer sizlerde kendinizi Derin Fikir Dijital Grup ailesinin bir parçası olarak görmek ve çalıma arkadaşımız olmak isterseniz ve tabii ki de yukarıda bulunan özelliklere sahipseniz, info@derinfikir.com mail adresinden bizlere ulaşabilir veya da reklam pazarlama uzmanı aranıyor ilanından bizlere başvurunuzu  ulaştırabilirsiniz.