ataşehir reklam ajansı
Reklam Ataşehir
Şubat 28, 2016
istanbul web
İstanbul Web Tasarım
Mart 1, 2016

Şeffaf Kartvizit

şeffaf kartvizit

İş dünyasının kimlik kartı olarak görülen kartvizitler, hem yaptığınız mesleği yansıtması hem de temsil ettiğiniz firma ile bağlantılı olması gerektiğinden, özellikle tasarım ve yapısı itibariyle çok büyük önem taşıyor.

şeffaf kartvizit

Şeffaf Kartvizit

şeffaf kartvizit çeşitleri

İş dünyasında bir nevi kimlik yerine geçen kartvizitler, hem tasarımı hem de yapısı itibariyle sanıldığından çok daha önemli aslında. Kartvizit tasarımları hem firmanızın hem de kişisel olarak ünvanınızı birebir birleştirmeli ve ikisinin uyumluluğunu sağlamalı. Aynı zamanda akılda kalıcı bir yapıya sahip olmalı. Çünkü kartvizit verirken amacımız, verdiğimiz kişilerin aklında kalabilmek.

kartvizit çeşitleri

Kartvizit çeşitleri arasında geçtiğimiz iki yılın en dikkat çeken ve en çok tercih edilen kartvizit çeşidi şeffaf kartvizitler. Ardından ise laklı kartvizit çeşitleri geliyor.

kartvizit

Aklınızdaki kartvizit yapısı ne olursa olsun, size uygun tasarımı yapmamız için bizlere ulaşabilir kartvizit fiyatları hakkında 0216 504 11 09 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

kartvizit şeffaf kartvizit kartvizit çeşitleri şeffaf kartvizit çeşitleri laklı kartvizit çeşitleri laklı kartvizitler şeffaf kartvizitler çift yönlü kartvizitler kartvizit sipariş kartvizit fiyatları kartvizit tasarım kartvizit tasarımları