Web Tasarım ve SEO
Ekim 11, 2016
powerbankli ajanda tablet tutucu ajanda usb bellek ajanda
Powerbanklı Ajanda Promosyon Ürünleri / Usb bellekli Ajanda / Led Ekranlı Ajanda
Ekim 17, 2016

Şirketinize Promosyon Ürünü Yaptırmanız İçin 10 Neden

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte, yeni yıl öncesi değişmez reklam uygulamalarından biri olan promosyon ürünleri sezonu da başlıyor. Yeni yıl ile beraber aklımıza gelen ilk promosyon ürünlerinden biri olan ajandalar, kalemler, takvimler v.b. ürünler hemen kafanızda canlandı değil mi? Peki, yıllardır şirketler ve firmalar için değişmeyen bir uygulama olan promosyon ürünlerini şirketler ve firmalar neden yaptırıyor? İşte, şirketinize promosyon ürünü yaptırmanız için 10 neden;

Şirketinizin marka prestijini yükseltirPromosyon ürünleri, marka prestijinizi ve doğal olarak marka veya şirketinizin bilinirliliğini arttırır. Yaptığınız iş ve sektörde sizler de ön plana çıkmak, ilk hatırlanan olmak istemez misiniz? Promosyon ürünlerinin asıl önemli amaçlarından biri de, şirketinizin marka prestijini üst seviyeye taşımaktır. Eğer sektörünüzle ilgili ilk akla gelen firmalar arasında yer alırsanız ki, zaten yapılan promosyon ürünlerinde asıl amacımız bu, insanlar sizinle ilgili konularda hemen size ulaşmak isteyeceklerdir.

Tanışamadığınız firmalarla tanışmanıza olanak sağlarPromosyon ürünleri yaptırmak eylemi, ciddi ve de geri dönüşü çok büyük olan bir reklam uygulamasıdır. Yaptıracağınız promosyon ürünleri ile artan marka prestijiniz, size bir çok firma ile tanışma imkanı sağlayacaktır. Sektörünüzle ilgili bilinirliliğiniz artarsa, diğer firma ve çözüm ortaklarınız olabilecek markalarında dikkatini çekeceksinizdir.

Yıl boyunca hatırlanmanızı sağlarPlanlı ve marka kurumsal yapısına uygun bir şekilde yapılmış promosyon ürünlerinin etkilerinin ortalama 1 yıl boyunca sürdüğünü söyleyebiliriz. Ofis çalışanlarına yönelik yaptıracağınız promosyon ürünlerini ele alırsak, eğer onların rahatça kullanabilecekleri ve sürekli kullandıkları promosyon ürünleri içerisinden seçerseniz, bir yıl boyunca (belki daha da uzun) sürekli olarak onların masalarında sizin markanız yer alacaktır demektir.

Ofisinizde ağırladığınız misafirlerinize hem etkileyici hem de akılda kalıcı hediyeler verirsinizPromosyon ürünlerinin doğru kitleye doğru ve de etkili şekilde ulaşmasının yöntemlerinden biri de, yaptırdığınız promosyon ürünlerini ofisinizde ağırladığınız insanlara hediye etmektir. Bu şekilde görüşme sonrasında hem onların aklında kalmanızı sağlayacak bir uygulamaya imza atacaksınız, hem de yaptırdığınız promosyon ürünlerini doğru kişilere ulaştırmaş olacaksınız. Yani 1 taş da 2 kuş.

Teknolojik ürünleri kendi logonuzla kullanırsınızPromosyon ürünleri içerisinde hedef kitle tarafından uzun vadede çok sık kullanılan ürünler, teknolojik promosyon ürünleri diyebiliriz. Bu sayede kullanıcın sadece kullanabileceği bir ürün değil, aynız amanda günlük yaşantısında da sürekli yanında taşıyacağı ve kullanacağı bir promosyon ürünü yaptırmış olursunuz. Tabii ki bu ürünlerin üzerinde sizin logonuz, sloganınız veya iletişim bilgilerinizle beraber. Bütün dikkatleri sizin üzerinize toplayacaktır.

Markanızı büyütürBir markanın hızlı bir şekilde büyümesini ve de güven kazanmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri de reklamlardır. Promosyon ürünleri sayesinde markanızın büyüme süreci hızlanacak ve insanların güvenini kazanmanız daha kolay olacaktır. Markanız büyüsün ve insanlar sizi daha çabuk hatırlasın.

Promosyon ajanda hediye ederek akla ilk gelen firma olursunuzEn çok tercih edilen promosyon ürünleri içerisinde tabii ki akla ilk gelen ürünlerden biri olan ajandalar yer alıyor. Ajandalar her sektör ve firma için vazgeçilmez promosyon ürünlerinden biridir. Bugün hangi ofise gitseniz, insanların masalarında birer ajanda bulundurduklarını görürsünüz. Firma logonuzun üzerinde bulunduğu ajandalar, sizi sektörde bir adım öne taşıyacak ve akla ilk gelen firma konumuna yükseltecektir.

Rakiplerinizle aranızda fark yaratırPromosyon ürünlerinin şirketinize getirdiği kazançlardan biri de, rekabet ortamında rakiplerle aranızda fark yaratmasıdır. Farklı olarak ön plana çıkmanız için promosyon ürünleri en doğru reklam uygulamalarından biridir.

İlginç promosyon ürünleri, müşterilerinizi her zaman mutlu ederMüşterilerinizin ve çözüm ortaklarınızın dikkatini çekmenin en iyi yöntemlerinden biri de sıradışı promosyon ürünleri veya ilginç promosyon ürünleri yaptırmaktır.


Ajanda, kalem v.b. promosyon ürünleri ile İletişim bilgileriniz hep müşterilerinizin elinde olsun


Ajanda,kalem v.b. promosyon ürünleri ile müşterilerinizin gözü önünde oalcağınız gibi, üzerinde yer alacak iletişim bilgileri ile müşterilerinizin size ulaşmalarını kolaylaştırabilirsiniz.


Yaklaşan yeni yıl öncesi, şirket kuruluş yıl dönümünüz, bayram veya da önemli bir etkinlik öncesinde tüm dikkatleri toplamak, marka prestijinizi yükseltmek, akılda kalıcı olmak ve fark yaratmak gibi yukarıda sıraladığımız tüm avantajlarından dolayı promosyon ürünleri yaptırmayı düşünebilir ve sektörünüzde rakiplerinize oranla 1 adım öne çıkabilirsiniz.

Promosyo ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve tüm ürün çeşitlerini görmek, promosyon ürünü sipariş vermek için www.derinpromosyon.com adresine göz atabilirsiniz.