Kurumsal-Web-tasarim-Firmasi
Kurumsal Web tasarım Firması
Aralık 11, 2017
seo danışmanlık hizmetinde dikkat
Aralık 20, 2017

Sosyal medya ajansı

Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya ajansı kimdir ne iş yapar? Sosyal medya ajansı olarak Derinfikir hizmetlerinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen bir kuruluştur. Sosyal medya ajansı olarak yaptığımız işler büyük firmaların sosyal medyalarını yönetmek. Peki neler yapıyoruz? Bir firmasınız ve sizler sosyal medya üzerinden insanlarla etkileşim kurmak istiyorsunuz. Daha fazla insana ulaşmak istiyorsunuz ve bunun içinde sosyal medyayı önemli bir etken olarak görüyorsunuz. Kesinlikle çok haklısınız. Sosyal medya şuan da dijital medya da insanların en çok etkileşim kurdukları platformlardır. Ve burada da yapmanız gereken insanlara sosyal medyanızın kuvvetli olduğunu göstermeniz gerektiğini biliyorsunuz. İşte bu nokta üzerinde yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Daha sonrasında sizler için etkileşim yaratacak postlar, videolar, çekilişler vb. bir çok etmen sayesinde sizleri devler arasında bulunduralım.

Neden derin fikir dersek?

Sosyal medya ajansları içerisinde derinfikir olarak biz yaratıcı ekibiyle sizleri hak ettiğiniz konumlara getirelim. Markanızın hak ettiği değeri görebilmesi için sosyal medya platformlarında sizleri mükemmele kavuşturalım. Neden olmasın firmanız rakiplerinden neden geri kalsın?  İnsanların artık kendilerini kaybettikleri bu platformlarda sizler kaybolmayın. Her şeyi olması gerektiği gibi yapalım. kullanıcıların dikkatlerini çekecek onları sizin sayfalarına gelmesi için itici güç olarak kullanacağımız grafikler, göz alıcı videolar vb. daha bir çok etmenle insanların dikkatlerini çekelim.
Günümüzde sosyal medya, TV ve diğer dijital alanlardan daha kuvvetli bir itici güçtür. Bunun sebebi de Bu alanlarda daha fazla etkileşim sağlanabiliyor. Ve bu etkileşim birebir bir şekilde gerçekleşiyor.

Sosyal medya reklamları

Etkileşimin arttırılabilmesi için bir çok taktik bulunmaktadır. Bunların en başında da sosyal medya reklamları. Örneğin facebook da bir paylaşımı reklam sayesinde binlerce insana ulaştırabilirsiniz ve bu sayede geri dönüşü kat be kat arttırabilirsiniz. İşte bizler sosyal medya ajansı olan derinfikir bunların hepsini detaylı bir şekilde kurguyu da yaparak reklamları gerçekleştiriyoruz. Daha bir çok reklam çeşidinin de olması sayesinde bu etkileşimi arttırmak epey bir yol bulunuyor.

Peki neden bu mecrada olmalıyız?

İşte bu sorunun cevabı aslında yukarıda yazdıklarımızın içerisinde bulunmakta. Sorumuzun cevabına gelmemiz gerekirse işte o zaman söyleyelim. Bu reklamlar sayesinde insanlarla etkileşimde bulunacaksınız. Daha sonrasında bu etkileşimler geri dönüşümlere dönecek. Geri dönüşler sayesinde sosyal medya hesaplarınız büyüyecek. Bu büyüme sayesinde firmanız hem satışlarını rahatlıkla gerçekleştirecektir. Hemde markanıza değer katacaktır.