promosyon ürünü marka prestiji
Promosyon
Mart 31, 2017
web tasarım hizmeti
Web Sitesi Neden Önemlidir?
Nisan 4, 2017

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi

Küçük, büyük veya da orta ölçekli bir çok firma için djital dünya ve sosyal medya yönetimi artık olmazsa olmaz reklam platformları arasında. Özellikle son 5 yılda sosyal medyanın yaşam alanlarımızda çok daha fazla yer edinmeye başlaması reklam dünyasındaki dengeleri de bir an da değiştirdi. Artık dijital gücü güçlü olan kurum ve kuruluşlar rakiplerine göre çok daha avantajlı.


Neden sosyal medya yönetimi?Dijital dünyanın insanların yaşam alanlarındaki etkisi her geçen gün daha fazla artmaya devam ediyor. Özellikle akıllı telefonlar ile birlikte artık her an her yerde sosyal medya platformlarında etkileşim halinde olan 100 milyonlarca kullanıcı var. Her yaş, gurup ve özelliğe sahip bu kadar büyük bir kitleye, bu kadar hızlı ulaşabilme imkanı sunan sosyal medya platformlarını kullanamayan firmalar doğal olarak büyük bir kayıp içerisinde. Neden sosyal medya yönetimi diyecek olursak; son 15 yılda teknoloji ve reklam dünyasında yaşanan inanılmaz hızlı değişimin artık klasik reklam yöntemlerinin veya da sınırlarının dışına çıkılmasını zorunlu hale getirdi.

100 milyonlarca sosyal medya kullanıcısının bulunduğu bu büyük dünyadan sıyrılabilmek ve kurumsal politikanızı internet ve sosyal medya kullanıcıları ile buluşturmak ciddi anlamda eğitim, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir.

Derin Fikir Reklam Ajansı sosyal medya uzmanları bu konu da da size profesyonel destek sağlayacaklardır. Sosyal medya yönetimi hakkında daha detaylı bilgi için 0216 504 11 09 numaralı telefon numarasını arayarak, Derin Fikir Reklam Ajansı’na ulaşabilirsiniz.