TANITIM FİLMİ & TV REKLAMLARI

REFERANSLARIMIZ

Derin Fikir Digital Group, SociallMagazine Yayıncılık, Reklam ve Bilişim Hizm. Tic. Ltd. Şti. Alt Markasıdır. Derin Fikir Dijital Group Ajans Başkanı (CEO), Özgür Gezgin, Operasyon ve Tasarım Direktörü Mustafa Özel, Dijital Medya Sorumlulusu (Production Manager) Muğret Yılmaz Yönetmektedir. Çalıştığımız firmalara odaklanan ekip anlayışı, Gerek Baskı Gerekse Dijital Mecralarda Yüksek Performans ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda tutmaktadır.

Derin Fikir Digital Group, Ataşehir / İstanbul'dan tüm Türkiye'de Profesyonel ve değeri yüksek markalarla çalışmaya özen göstermiş. Bir Çok ajans ile Konkur'a girmiş ve çalıştığı projeleri herzaman bir kaç basamak yukarıya taşımayı hedeflemiştir. Çalıştığımız markalar artık bizim Referanslarımız değil, Çözüm ortaklarımız olmuşlar. Derin Fikir Dijital Group www.derinfikir.com ve 0 216 504 11 09 kadar size yakın. Tanışmak isterseniz Biz hazırız!

Derin Fikir Digital Group, Bir Çok Reklam ve Tanıtım filmine imza Atmış, Yaratıcı ekibi, Kullandığı Cihazlar, Prodüksiyon Ekibi ve Montaj Aşamaları ile Her Türlü çekimde Çözüm Odaklı Çalışmıştır. Hali hazırda Yayınlanan Tv Reklamları ve Infographic Çalışmaları ile Tüm Türkiye'de Çeşitli Sektörlerde Çalışmalar Gerçekleştirmiştir.

TANITIM FİLMİ & TV REKLAMLARIBİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

kurumsal Kimlik Oluşturulması, Tanıtım Filmi, Mecra Filmi, Yaratıcı Senaryo, Görüntü Yönetimi, İnfo ve Digital Video Tasarımları, Web tasarım, sosyal medya, kreatif ve yazılım departmanlarında 360 derece çözüm üreten ve sunan Derin Fikir ekibi için her marka biriciktir. Her marka için çalışma pazar-hedef araştırma süreçleriyle başlar. Sosyal çağın gereksinimlerine uygun olarak,marka ve kurumlar için iletişim stratejileri geliştirilir ve bu iletişim stratejileri yaratıcı fikirlerle çalışma ve uygulamalara dönüştürülür. Biz işini çok seven İnsanlarız...

ALANLARIMIZ

ALANLARIMIZ

Tüm bu çalışmalar tasarlanırken farklı mecraların doğru kullanımına dikkat edilir ve medya planlaması yapılır. Matbaa, Reklamcılık ve Promosyon Departmanımız ve ekibimiz Sadece Ataşehir Bölgesine değil Tüm Türkiye'yi hedefleyen bir doğrultuda ilerliyoruz.

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ekibimiz marka için; doğru mecrada, doğru strateji uygulanmasını hedef alır. Bizi diğer dijital ajanslardan ayıran en önemli özellik projenin tasarımdan yazılıma her aşamasını kendi içimizde yürütmemizdir. Derin Fikir Digital Group, olarak farklı disiplinlerden oluşan genç ve dinamik ekibimiz ile Türkiye’nin en değerli markalarına fikir yaratmaya, değer katmaya ve markalarımıza bütünsel dijital hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

MEDYA & SOSYAL MEDYA

MEDYA & SOSYAL MEDYA

Sosyal medya bizim oyun alanımız. Güzelin değil doğrunun peşindeyiz! Görüşlere saygılıyız. Planlıyız, hızlıyız, iddiaya varız! Müşterinin büyüğü küçüğü olmaz. Geliştirdiğimiz projelerin yakasını asla bırakmayız. Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz... Öğretmeyi sever, öğrenmeye bayılırız. Ve en önemlisi 12 Yıldır Bu İşi Yapıyoruz.

Bize Ulasın

Derin Fikir Digital Group Ekibi ile Tanışmaya ve Sizin İçin Profesyonel Çözümmler Üretmesine Hazır mısınız?

İşaretli Tüm Alanları * Lütfen Doldurun!